Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
100. árverés
Tételek [1-17]
Buda és Pest [18-21]
Tételek [22-27]
1848-1849 [28-31]
Tételek [32-41]
Kézirat [42-44]
Tétel [45]
Kner-nyomtatvány [46-48]
Tételek [49-51]
Magyar avantgárd [52-55]
Tételek [56-61]
Művészi könyvkötések [62-63]
Tétel [64]
Oklevél [65-70]
Orvostörténet [71-73]
Tétel [74]
Folyóirat [75]
Tételek [76-83]
Nyomdászat, könyvtörténet [84]
Tételek [85-86]
Széchenyi István gróf és kora [87-88]
Tételek [89-92]
Térkép, atlasz [93]
XVI. századi nyomtatványok [94-95]
Tételek [96-100]
100. árverés - 19. tétel
<
>
Pest szab. kir. város' házjegyzéke — Häuser-Schema der kön. fr. Stadt Pesth. 1848.
Pest, 1848. Magyar Mihály.
2t. (a Városháza kőnyomatú képe+díszcímlap)+206+(2)p.
Későbbi félvászon-kötésben. Later half cloth binding.