102. árverés - 129. tétel
Komáry Erzsébet
A polgári háztartás szakácskönyve. Takarékos magyar konyha. tetemesen bővitett, javitott második kiadás. 365 ebédételsor.
Bp., (1908. Jakab M. H. ny.) |
228p. |
Javított gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben. Éliás -- Szántó: 216. |