102. árverés - 174. tétel
Jókai Mór
Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai. I-IV. kötet.
Bp., 1888-1891. Ráth M. |
1t.+(4)+413+(3)p.+4t.+2 mell. (kihajt.); 1t.+(4)+351+IVp.+4t.+2 mell. (kihajt.); 1t.+(4)+423+IIp.+4t.+2 kihajt. térk.; 1t.+(4)+310+LIXp.+5t.+1 kihajt. térk. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szép példány. Szüry: 2102. |