102. árverés - 281. tétel
Rómer Flóris, dr. — Henszlmann Imre, dr.
Műrégészeti kalauz. Különös tekintettel Magyarországra. I-II. rész [egybekötve].
Pest, 1866. Emich. |
V+134+(2)+(2)+150p. Szövegközti fametszetekkel. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső sarkán apró sérüléssel. |