102. árverés - 300. tétel
Szendrey János dr. — Szentiványi Gyula
Magyar képzőművészek lexikona. Magyar és magyarországi vonatkozású művészek életrajzai a XII. századtól napjainkig. Első kötet [unicus].
Bp., 1915. (Endrényi I. ny.) |
XXI+616+(1)p. |
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |