105. árverés - 16. tétel
Dante, (Alighieri)
~ Komédiája. I-III. rész. Forditotta Babits Mihály.
Bp., 1913-(1923.) Révai. |
(4)+332p.+12t.; (6)+296p.+12t.; (4)+320p.+12t. Zádor István könyvdíszeivel. Dedikált példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. Richly gilt original leather. |