110. árverés - 101. tétel
Gyulai Pál
Nők a tükör előtt. Beszély.
(Bp., 1925.) Franklin-Társulat. |
138p. Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Számozott (55./100) példány. |
Jaschik Álmos által tervezett, díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen apró kopásnyomokkal. |