110. árverés - 194. tétel
Mikszáth Kálmán
Frivol akta. Brézói ludak. A saját ábrázatomról. Irta ~. Bev. Jókai Mór.
Bp., 1882. Révai. |
XI+111+(4)p.+3t. Lapszámozáson belül a szerző címképével. Első kiadás. Számozott (21./50), merített papírra nyomtatott példány. |
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Felül aranymetszéssel díszítve. A gerincen és a sarkokon apró sérülésekkel. Szüry: 3218. |