110. árverés - 45. tétel
Erdély. Turistasági, fürdőügyi és néprajzi folyóirat. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület értesítője. Szerkesztette Radnóti Dezső — Veress Endre. I-II. évfolyam.
Kolozsvár, 1892-1893. (Gombos és Sztupjár ny. -- "Közművelődés" Rt. ny.) |
VIII+433+(1)p.+2t.; VI+(2)+427+(1)p.+2t. Szövegközti képekkel és rajzokkal. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |