110. árverés - 54. tétel
(Jakab Elek)
Kolozsvár története világositó rajzai. I-II. kötet [egybekötve].
Budán-Bp., 1870-1888. M. Kir. Államnyomda-Kellner és Mohrlüder ny. |
(2)p.+XIIt. (3 kihajt.)+26p.; (2)p.+XXXVIt. (részben színes kőnyomatok, 9 kihajt.) Példányunkban a később megjelent kötet szerepel elől. |
Jakab Elek ötkötetes munkájának teljes képanyaga. |
Aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |