110. árverés - 66. tétel
Simon Péter
A székely kivándorlás, kivált vallási, nemzeti és közgazdasági szempontból. A MTA által pályadijjal kitüntetett tanulmány.
Bp., (1903.) Kellner G. ny. |
XXIV+181p.+1t.+1 kihajt. mell. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |