112. árverés - 272. tétel
Révai Miklós
~' elegyes versei, és néhány apróbb köttetlen írásai. Függelékül hozzájok adatnak másoknak is némelyly hozzá íratott darabjaik, végre néhány régiségek is.
Pozsonbann, 1787. Loewe Antal. |
(16)+325p. Első kiadás. |
Enyhén kopottas gerincű, XX. századi félbőr-kötésben. A címlap javítva, részben pótolva. Szüry: 3824. |