112. árverés - 279. tétel
Pachtler, G. M.
A humanitás bálványa, vagy a szabadkőmüvesség positiv része. Okmányok alapján irta: ~. Német eredetiből fordította: a pécsi növendékpapság Sz.-Pál-Társulata. I-II kötet [egybekötve].
Pécsett, 1877. Ifj. Madarász Endre ny. |
(2)+XVI+430+(1)+V+471 [recte 417]p. |
Korabeli félvászon-kötésben. |