112. árverés - 281. tétel
Somogyi István, dr.
A szabadkőmívesség igazi arca. I. kötet. A szabadkőmívesség felelőssége Trianonért. II. kötet. A földalatti Magyarország.
Bp., 1929. Apostol ny. |
183+211+(1)p. |
Kopott aranyozású, javított, kiadói vászonkötésben. |