118. árverés - 133. tétel
Bartha Mór
Márczius tizenötödike félszázados emlékünnepe. 1848. márc. 15. — 1898. márc. 15. Értekezés az emlékünnepélyen tartandó felolvasásokhoz lelkészek és más felolvasók vagy értekezők munkáihoz segéd kutforrásnak irt és ajánl: ~.
Debrecen, 1898. Csokonai ny. |
46p. |
Későbbi félvászon-kötésben. |