118. árverés - 191. tétel
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
~ biró úr könyve. Mindönféle levelei, kalandozásai és tapasztalattyai az Katufrék sógorral, Durbints sógorral mög az Maros kutyával. Versök is vagynak az könyvbe. Ebbűl a könyvbül ez mán a harmadik eresztés.
Bp., (1897.) Singer és Wolfner. |
170+(6)p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. |