118. árverés - 193. tétel
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor
Az nagy kiállitáson szörzött tapasztalatok. Ebbül a könyvbül ez immáron a második eresztés.
(Bp., 1897.) Singer és Wolfner. |
169+(6)p. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Festett lapszélekkel. |