118. árverés - 369. tétel
Szabó István
Nagy-Szombatban, 1746. Akadémia. |
(10)+316+(8)p.+1t.+312+(8)+326+(10)p. |
Kopottas, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. A levelek nagy része enyhén foltos, az utolsó néhány sérült, szöveghiány nincs. |