118. árverés - 410. tétel
Tóth Béla
A mi Urunk Jézus Krisztus gyermekségéről irott könyv, mellyet mostan negyedszer bővebben és hellyessebben nyomtattak. Szerzette ~ deák. Ajtósi Dürer Albert 7 eredeti metszetével.
Bp., 1895. Pallas. |
59+(2)p.+7t. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói félvászon-kötésben, kaucsuk kötéstáblákkal. Aranymetszéssel díszítve. Szüry: 4676. |