(Bp., 1921.) Táltos. |
85p. Lapszámozáson belül Jaschik Álmos négy felragasztott rajzával. Első kiadás. Számozott (437./201-500) példány. |
Az előzéklapon ajánlással: "Kosztolányi Dezsőnek szeretettel Mihály" |
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Inscribed by the author. Slightly worn contemporary half cloth. |