124. árverés - 384. tétel
Szádeczky Lajos, dr.
Erdély és Mihály vajda története 1595-1601. Oklevéltárral.
Temesvár, 1893. Csanád-egyházmegyei ny. |
(2)+V+(3)+612p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. LVIII. kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |