124. árverés - 436. tétel
Stanley, H.(enry) M.(orton)
Utazásom Közép-Afrikában vagy utazás Afrika aequatoriális részének nagy tavai körül és a Livingstone folyón lefelé az Atlanti Óceánig. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1883. Révai. |
1t.+(2)+VIII+551+(2)+VIII+530p.+1 színes, kihajt. térk Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Javított gerincű, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Több levél szélei szakadozottak. |