124. árverés - 72. tétel
Dézsi Lajos, dr.
Tinódi Sebestyén 1505?-1556
Bp., 1912. MTT. |
(4)+229p.+11t. (3 kihajt.) Gazdagon illusztrált. (Magyar történeti életrajzok) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. A szövegben több helyen aláhúzásokkal. |