Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
127. árverés
150 éve született Gárdonyi Géza [1-2]
Tétel [3]
Grafika, rajz [4]
Tételek [5-11]
Nyelvészet [12]
Tételek [13-16]
Reformkor [17]
Erotika [18-20]
1848-1849 [21-26]
Folyóirat [27]
Fotóművészet [28-32]
Tételek [33-39]
Bányászat [40]
Tételek [41-42]
Kézirat [43-51]
Tankönyvek [52]
Tételek [53-54]
Magyar avantgárd [55-63]
Tételek [64-66]
Tankönyvek [67]
Metszet, látkép [68-70]
Tétel [71]
Modern építészet [72-74]
Művészi könyvkötések [75-77]
Tételek [78-79]
Fénykép, fényképészet [80]
Oklevél [81-84]
Orvostörténet [85-89]
Tételek [90-95]
Plakátművészet [96]
I. világháború 1914-2014 [97]
Plakátművészet [98-100]
Radnóti Miklós [101]
II. Rákóczi Ferenc és kora [102-105]
Tétel [106]
Régi Magyar Könyvtár [107-112]
Széchenyi István gróf és kora [113-128]
Tétel [129]
Reformkor [130]
Tételek [131-135]
Magyar nemesi felkelés [136]
Térkép, atlasz [137-143]
XVI. századi nyomtatványok [144-153]
Utazás [154-158]
Vadászat [159-162]
Zenetörténet [163-164]
Tételek [165-166]
127. árverés - 18. tétel
<
>
Erotikus jelenet.
Akvarell és tus. Jelzetlen. Kernstok Károly (1873-1940) műve. A képen két férfi és egy nő látható. Paszpartuban. Mérete: 90 x 105 mm.
Erotic scene by Károly Kernstok. Unsigned. Water-colour, ink.