128. árverés - 112. tétel
Erdélyi Gyula, dr.
A magyarok hadi szervezete és hadvezetési művészete ezer éven át
Bp., 1942. (Hungária ny.) |
320+(2)p. Lapszámozáson belül egészoldalas térképekkel. Dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |