128. árverés - 114. tétel
Ligeti Ernő
A kék barlang. Regény. I-II. kötet.
Cluj-Kolozsvár, 1927. ESzC. |
211+(2)p.+4t.; 250+(1)+VI+(3)p.+3t. Számozott (221./?), előfizetők részére készült példány. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. A második kötet gerincén kis sérülésekkel. |