128. árverés - 118. tétel
Gelich Rikhárd
Magyarország függetlenségi harcza 1848-49-ben. I-III. kötet.
Bp., (1883-1889.) Aigner L. |
(2)+486+Vp.+1 színes t.; (2)+497+IV+2 színes t.; (4)+930+IXp. A táblákhoz tartozó 1-1 számozatlan levélen magyarázó szöveggel. Példányunkból hiányzik egy színes tábla, az első kötet címlapja másolattal pótolva.???? |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az első kötet egyik levelének alsó sarkát letépték. Poss.: Mindhárom kötetben ceruzás bejegyzéssel, "Gratz Gusztáv ajándéka 1933." |