128. árverés - 184. tétel
Hunfalvy János
Gömör és Kishont törvényesen egyesült vármegyének leírása. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XII-ik, Rimaszombaton 1867-ben tartott nagygyűlése tagjainak emlékül. Szerkesztette ~.
Pest, 1867. Emich Gusztáv ny. |
1t.+(4)+CX+354+(7)p.+1t.+2 kihajt. mell. (az Aggteleki-cseppkőbarlang, valamint a gömörrákosi bánya térképe) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |