128. árverés - 186. tétel
Izzo, (János) Joan(nes) Bapt(ista)
Elementa architecturae civilis. In usum nobilium Collegii regii Theresiani conscripta a ~.
Vindobonae, 1764. Trattner. |
(16)+296+(15)p.+30 kihajt. t. (rézmetszetek) |
Az olasz származású, Kassán született jezsuita 1754-től a bécsi Theresianumban tanított polgári és katonai építészettant. Több könyve is megjelent ebben a témában. |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli bőrkötésben. A táblák enyhén foltosak. |