Bp., 1920. Amicus. |
110p. "A cimlapot, kötést és a kezdőbetüket Kozma Lajos tervezte. Készült 1400 számozott példány legfinomabb antiqua papiroson." Darabunk a 211. számot viseli. |
Az első levélen Reiter László, a kiadó alapító-tulajdonosa autográf soraival: "Hálás köszönettel a szíves közreműködésért. 1920. okt. 1. Reiter László". |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Körülvágatlan példány. A gerinc kissé kifakult. |