128. árverés - 207. tétel
Kempelen Győző
Kazinczy-ünnep Magyarországon 1859-ben. Az irodalma vezérét dicsőitő magyar nemzetnek emlékül irta ~.
Szeged, 1860. Burger Zsigmond ny. |
1t.+158p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. Szüry: 2431. |