128. árverés - 24. tétel
Baldry, A. L.
Hogyan fest arcképet László Fülöp? Fordította és életrajzi bevezetéssel ellátta: Siklóssy László.
Bp., 1936. Légrády Testvérek. |
(2)+87+(3)p. Lapszámozáson belül 40 felragasztott fényképpel (4 színes). Számozott (23./200), a művész által aláírt példány. |
Kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |