128. árverés - 316. tétel
Fischer, (Károly Antal) Ant. Karl
Die Hunnen im schweizerischen Eifischthale und ihre Nachkommen bis auf die heutige Zeit
Zürich, 1896. Orell Füssli. |
(6)+433+(2)p. Szövegközti ábrákkal és fényképekkel. |
Az előzéklapon ajánló sorokkal: "Nagyságos szécsi-szigeti Thaly Kálmán úrnak a M. T. Akadémia tagja s országgyűlési képviselőnek mély tisztelettel a szerző". |
Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |