128. árverés - 325. tétel
Péterfi Károly, kibédi
Filozofusok' és filozofia' historiája. Első rész [unicus]. Régi filozofusok' és filozofia' históriája; kezdődik Kristus' születése előtt mintegy 1250 esztendőkkel Orpheuson, végződik Kr. sz. után 550 eszt. Simpliciuson, és foglal magában 1800 esztendőket. Kiadta ~.
Marus Vásárhelyen, 1833. Felső Visti Kali József és Simeon. |
XXIV+484p. |
A szerző a marosvásárhelyi kollégium filozófia tanára volt. |
Modern vászonkötésben. Egy korabeli borító bekötve. |