Bp., 1916. Rényi Károly. |
204p. |
Hozzá: Igazságot Szekfű Gyulának! Széljegyzetek a száműzött Rákóczihoz. Győr, (1914.) Wolf Gyula. 30p. Hozzá: Pethő Sándor: Szekfü Gyula történetírása Bp., 1933. Lantos. 32p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A két füzet kiadói papírborítóban. |