128. árverés - 348. tétel
Rattkay, (György) Georgius de Nagy Thabor
Memoria regum et banorum regnorum Dalmatiae, Croatiae, et Sclavoniae inchoata ab origine sua, et usque ad annum MDCLII deducta auctore ~. Editio altera.
Vindobonae, 1772. Typis Josephi Kurzböck. |
247p. |
A mű először 1652-ben jelent meg, Bécsben. |
Enyhén sérült gerincű, kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. Poss.: Dr. Ballagi Aladár gyűjteményi bélyegzőjével. |