128. árverés - 381. tétel
Széchenyi emlékkönyv. MDCCCLXI. Szerk.: Rácz Miklós — Veress Károly.
Kecskeméten, 1861. Szilády K. |
XVI+164+(4)p. A borító belső oldalán ajánló sorokkal: "Tekintetes Szilágyi Sándor urnak becses közreműködéséért a Szerk." |
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve. Poss.: A címlapon Szilágyi Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. Szentkirályi: Sz-31.46.; Szüry: 3719. |