128. árverés - 407. tétel
Thewrewk József, Ponori
Összehasonlító-szikélytár ~től. Megtoldva Sz. E. némi észrevételeivel.
Esztergamban, 1863. Horák Egyed ny. |
48p. |
Hozzákötve: Szikély-koszorú --től. Megtoldva N. B. némi észrevételeivel. Esztergamban, 1863. Horák Egyed ny. 64p. Hozzákötve: Szikély-szamócák Pest, 1866. Kertész József ny. 64p. |
Későbbi félvászon-kötésben. Szüry: 0; 4535.; 4536. |