128. árverés - 466. tétel
Zsilinszky Mihály, dr.
Csongrádvármegye története. I-III. rész.
Bp., 1897-1900. (Wodianer ny.) |
1t. (színes)+(8)+284p.+1 kihajt., színes térk.; (2)+334+(2)p.; (2)+IV+(2)+510p. Gazdagon illusztrált. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |