128. árverés - 53. tétel
Campe, (Heinrich) Henr. Joachim
Amerika fölfedezése. Mulatságos olvasó könyv gyermekek és ifjak számára. ~ után Peregriny Elek. I. rész.
Pozsonyban, 1839. Bucsánszky Alajos. |
213p.+1 kihajt. térk. |
A mű három részben teljes. |
Sérült, viseltes kiadói papírkötésben. |