128. árverés - 59. tétel
A Királyi Könyvek. Az I. Ferencz József és IV. Károly király által 1867-től 1918-ig adományozott nemességek, főnemességek, előnevek és címerek jegyzéke. Szerkesztette és kiadja: Dr. Gerő József.
Bp., 1940. (Debreceni ny.) |
239p. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. |