128. árverés - 61. tétel
Luzern, 1957. Dr. Johann Herp ny. |
226+(12)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas címerrajzzal. |
Kiadói vászonkötésben. Az első kötéstábla közepén aranyozott címerrel. |