130. árverés - 155. tétel
Gaal, (György) Georg von
Märchen der Magyaren. Bearbeitet und herausgegeben von ~.
Wien, 1822. J. B. Wallishauser. |
1t. (metszett díszcímlap)+X+(2)+454+(2)p. |
Az egyik első hazai népmesegyűjtemény. Magyarul csak a szerző halála után jelent meg (1857-1860). |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |