130. árverés - 377. tétel
Útmutatás a szőlőmívelésre. Különös tekintettel a phylloxera által elpusztított szőlők felujításának előmozdításáról szóló 1896:V. t.-cz. végrehajtására. Második kiadás.
Bp, 1899. Pallas.. |
XII+314+(6)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. (A földmívelésügyi m. kir. minister kiadványa. 1899. 12. szám.) |
Belékötve: (Istvánffi Gyula, dr.): Hogyan védekezzünk a peronospora ellen? (Bp., 1909. Pallas ny.) 5p.+1 színes t. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |