130. árverés - 84. tétel
Dugonics András
Magyar példa beszédek és jeles mondások. I-II. rész.
Szegeden, 1820. Grünn O. |
1t.+XXXII+300p.; 352p. Első kiadás. |
A szerző élete végéig gyűjtötte az anyagot munkájához, amely csak két évvel halála után láthatott napvilágot. |
Az első kötet korabeli félbőr-kötésben, a második enyhén sérült gerincű, korabeli papírkötésben. |
Szüry: 1031. |