134. árverés - 85. tétel
Boner, Charles
Siebenbürgen. Land und Leute. Deutsche, vom Verfasser autorisirte Auflage.
Leipzig, 1868. J. J. Weber. |
XVI+693+(1)p.+10t.+5 kihajt. térk. |
Enyhén sérült, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A levelek és a táblák enyhén foltosak. |