137. árverés - 156. tétel
(Sind, Johann Baptist Freyherr von) Szind báró
A' lovak orvoslásáról. Írta ~, egy Hadi Lovas Seregnek Ezredese, és a' Kolóniai Válosztó Hertzegnek Fő Lovász-Mestere. Magyarra Fordította ~.
Pozsonyban, 1796. Wéber Simon Péter. |
XVIII+(2)+247p.+1 kihajt. t. Az utolsó levél másolattal pótolva. |
Enyhén kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel. |