137. árverés - 42. tétel
Zipser, Dr. Christian Andreas
Der Badegast zu Sliatsch in Nieder-Ungarn. Ein topographisch-medizinischer Wegweiser für Fremde.
Neusohl und Schemnitz (Ofen, 1828.) F. S. Leicht (mit k. Ung. Univ. Schriften.) |
1 kihajt. t. (kőnyomat)+XII+(2)+101p. A tartalom-mutatót rossz helyre kötötték be. |
A Zólyomtól északra fekvő Szliács-fürdő leírása. |
XX. századi félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |
Győry: 50. old. |