139. árverés - 132. tétel
Bulyovszkyné Szilágyi Lilla színésznő álló alakos, kőnyomatú képe.
Barabás Miklós 1853-ban készített művét Walzel Ágost Frigyes pesti műhelyében nyomtatták. A kép alatt külön kis ablakban levő papírlapon ajánló sorokkal: "Munkátsi Flora K. a.nak baráti emlékül 29 april 1853 Bulyovszkyné". Mérete: 320 x 240 mm. Enyhén sérült keretben. |