139. árverés - 54. tétel
Gárdonyi Géza
Egri csillagok (Bornemissza Gergely élete). Regény két kötetben. I-II. kötet.
Bp., 1909. Singer és Wolfner. |
357+(2)p.; 332+(3)p. Dedikált példány. |
Kopott aranyozású, festett, kiadói vászonkötésben. A gerince javítva. |